Muharrem ÖZCAN

Kurucumuz

Muharrem ÖZCAN, 1971 yılında Sinop ilimizin Ayancık ilçesinde doğmuştur. Ahşap sektöründe uzun süre çalıştıktan sonra, 2009 yılında Büyükçekmece Kumburgaz'da ÖZKERSAN Ahşap Sanayi firmasını kurmuştur. İlk başlarda Büyükçekmece civarındaki müşterileri hedef alan ÖZKERSAN Ahşap Sanayi, bu süre boyunca kaliteli ve zamanında üretimde uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlık önce İstanbul, sonrasında ise bütün ülkede ve yurtdışındaki ahşap sektörü pazarlarını hedef almasıyla sonuçlanmıştır. Kendi tasarımlarını hayata geçirmek isteyenler için butik üretim öncelikli hedef olarak belirlenmiştir. Bu hedef belirlemesinden sonra ev içinden bahçeye kadar bir çok alanda üretim yapmaya başlanmıştır.

ÖZKERSAN Ahşap Sanayi üretimin yanında, kereste çeşitleri başta olmak üzere bütün ahşap ürünlerinin ticaretinide yapmaktadır Zaman içinde, ahşaba özel makine parkının genişlemesiyle, büyük ölçekli ahşap projelerine girmeye başlamış, ahşap üretim konusundaki uzmanlığı sektör tarafından kabul edilmiştir.

Firmamız kurulduğundan beri, bünyemizde hizmet veren ustalarımız, yılların getirdiği deneyimleriyle, müşterilerimize, kaliteli ve hızlı üretim ile hizmet vermiştir. Ustalarımızın bu deneyim zenginliği, ÖZKERSAN Ahşap Sanayi'ni müşterilerimizin ve ülkemiz dekoratörlerinin öncelikle tercih ettiği bir firma haline getirmiştir.

Sektördeki deneyimimiz sonucunda, kalite ve tam zamanında teslim anlayışımız, mutlak müşteri memnuniyeti ilkemizi yaşama geçirmemize olanak sağlamıştır. Kurulduğumuz günden beri bizimle çalışan muşterilerin hala portföyümüzde olması, amaçladığımız müşteri sadakatini sağladığımızın göstergesidir. Müşteri portföyümüz yeni katılan müşterilerimizle her geçen yıl daha da zenginleşmektetir.

  • 30 Yılı aşkın deneyim.
  • Mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Kaliteden ödün vermemek.
  • Tam zamanında üretim.
  • En uygun fiyat.