AhşaP banyo dolabları Üretimi

5.00 out of 5

Banyolar evimizin en önemli mekanlarından biridir. Banyo dolaplarında ahşap kullanımı hem sade hem de doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Değişik motifler ile kullanabileceğiniz banyo dolaplarınızı ayna ile de destekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar raf kullanabilirsiniz. Ahşap rengini klasik tonlarda kullanmak istemezseniz kızıl renkli ahşapları tercih etmeniz hoş bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Tavanda kullanacağınız ahşaplarınızda işlenmiş ahşap tercih edebilirsiniz. Buhar direkt yukarı çıkacağından neme dayanıklı malzemeden oluşmalıdır. Tavanınıza şeritler halinde ahşapları yerleştirmeniz hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Banyonuzun görünümünü tamamlayacağınız sade ve şık bir güzelliğe kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Isı ve neme karşıdayanıklı kereste.
  • Uygun fiyat, doğru malzeme kullanımı.
  • Yerinde montaj.

Banyo dekorasyonunda bütünsel olarak ahşabın kullanılması mümkündür. Neme dayanıklı ahşap türleri, su geçirmez vernikle boyanır. Böylece neme dayanıklı banyo dekorasyon malzemesi elde edilir

Banyolar ıslanması ve buharlaşması kolay alanlar olduğundan genel olarak ahşap yer kaplamasını tercih etmeyiz. Fakat seramik kadar ahşap yer kaplamasıyla da mükemmel ve rahat kullanabileceğimiz bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Doğru malzeme ustalıkla işlenmezse banyo şartlarına karşı fazla dayanamayacağından çabuk kabaracak ve kullanışsız olacaktır.


AHŞAP BANYO DOLAPLARI MODELLERİMİZDEN ÖRNEKLER