AHŞAP EV UYGULAMASI

5.00 out of 5

Günümüzde, stresli şehir yaşamından ve beton yığınlarından kaçış başlır. İnsanlar sahiller, ormanlar, dağ ve göl kenarlarına doğa ile iç içe yaşamak istemektedir.

Ahşap Evler bu yeni akımın sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Ahşabın doğal güzelliği, sağlamlığı, betona göre fiyat olarak daha uygun olması bunun başlıca sebebidir.

En kaliteli malzemeden üretilen ahşap evler bu gereksinimi karşılamak için idealdir. Özkersan Ahşap Sanayi, ahşap ev yapımında uzmanlaşmıştır.

Size göre projelendirdiğimiz ahşap evler, dış ortamlara dayanıklı en kaliteli malzeme ve işcilikle sizin için üretilmekte ve montajı yapılmaktadır.

  • Isı ve neme karşı dayanıklı malzeme.
  • İseğe uygun proje..
  • Yerinde montaj.

Özkersan Ahşap Sanayi, ahşap ev, bungalov evler ve kütük evlerde uzmanlaşmıştır. Ağaç seçiminde doğal ortama en az zararı vermek  için son dönemi gelmiş ağaçlar seçilmektedir. Bu ağaçlar aynı zamanda gerek sağlamlık gerekse dış ortama dayanıklılık bakımından idealdir.Ahşap evler için tercih ettiğimiz ağaç malzeme sonbahar ve kış aylarında toplarız. Bu aylarda toplanan ağaç malzemede dayanıklılık en üst seviyeye çıkmaktadır .

 


AHŞAP EV MODELLERİMİZDEN ÖRNEKLER