AHŞAP evcil hayvan barınakları

5.00 out of 5

Özlediğimiz sadakati, bağlılığı bizi ön koşul olmadan seven, evimizin minik sevimli dostlarından alırız.

insanlar gibi evcil hayvanlarımızında sahiplenebileceği, dış hava şartlarından korunabileceği, kendilerine ait barınaklara gereksinimi vardır.

Özkersan Ahşap Sanayi, dış hava şartlarından etkilenmeyen, parazit ve diğer zararlıların barınamayacağı, hayvan boyutlarına uygun barınaklar tasarlamaktadır.

Bu barınaklar, işlevsel olmalarının yanında, evimizin dekorunuda tamamlamalıdır. Özkersan Ahşap Sanayi, seçilen malzemenin kalitesine büyük önem verir. Kullanılan boya ve vernik, hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde seçilir.

Modellerimiz arasında istediğinizi bulamazsanız, butik ahşap üretimi bölümümüz, istediğiniz barınağa sahip olmanızı sağlayacaktır.

  • Isı ve neme karşı dayanıklı, sağlıklı ve doğa dostu  malzeme.
  • İseğe uygun proje..
  • Evcil hayvan cinslerine uygun boyutlar.

Evcil hayvanlarda barınak boyutları çok öenmlidir. Barınacak hayvanın boyutlarından çok büyük olmamalıdır. Büyük kulubelerde hayvan kışın nefesi ile büyük kulubeyi ısıtamayacağı için üşüyüp hastalanır. Hayvan dogal ortamında. kendine en uygun yeri seçer. Bizimle yaşarken bu şansı yoktur. Kışın üşümeyeceği, yazın ise sıcaktan bunalmayıp rahat edeceği barınakları biz sağlamalıyız.

Isı yalıtımlı, temizlemesi kolay ve parazitlerden korunmuş ahşap barınaklar evcil hayvanınızın sağlıklı bir ömür sürmesini sağlayacaktır.

Köpek ırklarının boyutları çok fazla çeşitlilik gösterir. Butik ahşap üretimi ile evcil hayvanınıza tam uyum sağlayan barınaklar yapılır..


AHŞAP EVCİL HAYVAN BARINAK MODELLERİ