AhşaP MERDİVEN  ve KÜPEŞTe UYGULAMALARI

5.00 out of 5

Günümüzde dublex yaılan artması, ahşap merdivenlerin mekan estetiğinin önemli bir öğesi olmasına yol açmışıt. Seçkin ahşap merdivenler kendi çekiciliğine sahiptir ve odalarını ve kokuları ile odayı zenginleştirir.

İyi tasarlanmış olan ahşap merdivenler herhangi bir odaya sığar ve sıcaklığı, esenliği getirir. Biir ömür boyu ahşap merdivenleri kullanabilirsiniz! Özel ahşap merdivenler ve klasik ahşap merdivenler , genellikle rustik iç tasarım evlerinde veya geleneksel zarif evlerde bulunabilir. Eğimli ve sarımlı ahşap merdivenler kullnaıldıkları mekanı çok estetik ve cazibeli gösterir. Özkersan Ahşap Sanayi merdivenleri özel ve el işçiliğidir.

Ürünü en yüksek kalitede teslim etmek için ustalardan hassas çalışma ve çok deneyim gereklidir. Ahşap merdivenler üzerindeki deneyimimize bağlı olarak, müşterilerimize de bu deneyimden faydalanma ve mümkün olan en yüksek kalitede iç mekan merdivenleri uygun fiyata tedarik etme imkanı sunmaktayız

  • Deneyimli ustalar elinden üretilir
  • Malzemelerinin en kaliteli olmasına dikkat edilir
  • Üretim sırasında sürekli kontrol edilir.
  • Yerinde montaj yapılır.

Özkersan Ahşap, ahşap merdiven modellerinin özel tasarımını, projesi ile birlikte üretiminide yapmaktadır.

Butik üretim olarak evinizin dekorasyonuna uygun merdiven modellerini yanında, inşaat firmalarına yönelik standart merdiven modellerinide yapmaktayız.

Butik ahşap merdivenler, montaja hazır olarak üretilir. Uzman ekibimiz tarafında yerinde monte edilir. Montaj sırasında minum kirlenme ve gürültü olmasına özen gösterilir.


AHŞAP MERDİVEN UYGULAMA ÖRNEKLERİ