AhşaP mutfak dolabı Üretimi

5.00 out of 5

Ev kadınlarının en çok zaman geçirdiği yer mutfaktır. Mutfak aynı zamanda Bütün ailenin toplandığı bir yerdir.

Ahşap mutfaklar bu mekana ayrı bir güzellik ve ferahlık duygusu verir. Mutfak eşyalarının daha iyi organize edilmesini sağlaması yemek yapmayı bir zevk haline getirir.

Mutfak evin en önemli ve hijyen kısmıdır. Mutfaktaki temizlik aile sağlığı için hayati önemdedir.

Biz ahşap mutfaklarımızı üretirken malzeme fırınlamasından, boya veya verniğine kadar insan sağlığına zarar veren maddeler olmamasına büyük bir özen gösteriyoruz. Malzeme seçiminde, nem ve ısıya karşı en dayanıklı olanları tercih ediyoruz..

  • Fırınlanmış kereste.
  • Uygun fiyat, doğru malzeme kullanımı.
  • Yerinde montaj.

 

Mutfak dolabında bugün kullanılan en yaygın malzeme ahşaptır. Ahşap, sayısız kaplamanın mevcut olması nedeniyle popüler bir seçimdir, böylece gerçekten özelleştirilmiş bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Ahşap dolaplara karar verdikten bir sonraki tercihiniz kullandığınız ahşabın türünü belirlemek olacaktır. Ahşap, doğal bir üründür. Doku, renk ve tane bakımından farklılık gösterecektir. Güneş ışığına maruz kalması nedeniyle zamanla renk değişebilir. Kiraz, orta kırmızımsı kahverengi ve düzgün tahıl rengi dolaplarda kullanılan en popüler renk paletleridir. Renk tercihlerine göre fiyatlar da değişiklik gösterecektir.

Akçaağaç da popüler bir ahşap seçenektir. Kirazdan daha hafif fakat pürüzsüz bir dokuya sahiptir ve boyalı veya lekeli yüzeyler için ideal bir ahşaptır. Mutfak dolaplarında daha belirgin bir deseni istiyorsanız, kırmızı meşe seçebilirsiniz. Açık kahverengi bir renge sahiptir. Daha uygun bir ahşap seçeneği arıyorsanız dolaplarınız için çam seçebilirsiniz. Çam, bütçeye uygun olan bir ahşap malzemesidir.


AHŞAP MUTfak MODELLERİMİZDEN ÖRNEKLER