AhşaP PERgole Üretimi

5.00 out of 5

Ahşap Pergole sistemleri, yazın serinliğnii kışın ise kapalı alan sıcaklığını size getirmektedir. Bahçenize ve evinize güzellik katar. Göünümü ile buraları eğlenceli bir mekan haline getirir.

Ahşap Pergole sistemlerimiz, tamamen fırınlanmış kereste ile üretilir. Fırınlama işleminden sonra en uygun olanları üretim için ayrılır. Ahşap pergolelerimiz, bu konuda uzmanlaşmış bir ekip tarafından özen ile üretilir.

Ahşap Pergole sistemlerimiz, istediğiniz renk boya veya ahşabın doğal yapısını gösteren vernik ile boyanır.

Pergolelerimizin montajı, uzman ekibimiz tarafından yerinde yapılır. Montaj sırasında, hız, kalite ve çevre temizliğine büyük özen gösterilir.

  • Fırınlanmış kereste.
  • Uygun fiyat, doğru malzeme kullanımı.
  • Yerinde montaj.

Ahşap pergole sistemleri, çok eski çağlardan beri kullanılmaktadır. Evlerimizin, doğaya ve güzelliğe açılan pencereleridir. Deniz, orman ve dağ gibi manzaraların tamamlayıcı yaşam alanlarıdır.

Kataloğumuzda çok miktarda ahşap pergole modeli bulunmaktadır. Bunlardan birini veya kendi hayalinizdeki bir pergoleyi sizinle birlikte fiyatlandırıp hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliriz.

Dış çevreyi ve ülkemizin hava şartlarını göz önüne alarak en doğru malzemeleri kullanırız.

Özkersan Ahşap Sanayi, kurulduğu günden beri ahşap pergole sistemlerini pergole konusunda uzmanlaşmış ustalar tarafından üretmektedir.


AHŞAP PERGOLE MODELLERİMİZDEN ÖRNEKLER