AhşaP PROJE UYGULAMALARI

5.00 out of 5

Ahşap esaslı konut ve dekorasyon projelerini yapmak ve uygulamak bir birinden farklı uzmanlık ister.

Ahşap yapıların, kafeteryaların projelendirilmesinde topoğrafyaya (zemin şekline) uygunluğu önemli husustur ve bu mekanlar teknik ekibimiz tarafından incelenerek bir rapor oluşturulur. Sizinle beraber bu rapor kullanılarak en uygun görünüm elde edilecek şekilde projelendirilir.

Projelendirilirken sizin istek ve düşüncelerinizide dikkate alınarak en uygun malzeme tesbit edilir. Proje uzmanlar tarafından autocad'e aktarıldıktan sonra sizinde onayınızla uygulamaya geçilir.

Ahşap uygulamaları, büyük bir ustalık ve deneyim ister. Proje okuma bilgisi olan, projeyi gözünde canlandırabilecek yeterlilikte elemanlara gereksinim duyar. Projelerde, gerekli malzemelerin seçimi konusunda büyük bir titizlik göstermek gerekir. Projeye bağlı kalabilmek için, başından sonuna kadar kontrol edilmelidir. Özkersan Ahşap Sanayi, kendi projelendirdiği gibi sizin kendi projelerinizide uygulamaya koyar.

  • Uzman Proje Ekibi
  • Uzman proje uygulama ekibi
  • Üretim sırasında sürekli kontrol

Özkersan Ahşap Sanayi, proje uygulamaları ve proje yapımı konusunda yıllara dayanan  deneyim sahibidir. Bu deneyime dayanarak her türlü projeyi en uygun fiyat ve malzeme ile yapabilmektedir.

Dışarıdan aldığımız projeler kendi ekimiz tarafından inceledikten sonra bu ekip tarafından kontrol altında üretilir.

Projenin büyüklüğü farketmeksizin, her türlü projeye aynı özen gösterilir. Her aşamada sizinle konuşarak en güzeli yapmak isteriz.

Biz, düşlerinizi gerçeğe dönüştürmeye her zaman hazırız.


AHŞAP PROJE UYGULAMA ÖRNEKLERİ